Atrakcje

Korzystaj z atrakcji Willi ŻeglarSki & Food Makerzy, udaj się na wycieczkę lub korzystaj z eventów organizowanych w okolicach! Pomożemy Ci je odkryć!

Dbamy o Naszych Gości. Byście mogli lepiej poznać Naszą Willę i jej piękne okolice przygotowaliśmy zestawienie atrakcji w Willi, Atrakcji Wycieczkowych dla pieszych i dla zmotoryzowanych oraz Listę Miejsc gdzie możecie wyszukać Aktualne Eventy i Wydarzenia. Mamy nadzieję, że materiały które przygotowaliśmy pomogą w organizacji cudownych wakacji:)

WYJDŹ I ZWIEDZAJ! TO TAKIE PROSTE!

Atrakcje dla pieszych i zmotoryzowanych

Znajdziecie tu listę ponad 35 atrakcji dużych i małych zlokalizowanych do 50 minut samochodem i do 30 minut pieszo od Willi ŻeglarSki. Każda atrakcja posiada opis, zdjęcie, mapę i wskazówki jak do niej dotrzeć:)

KORZYSTAJ

Eventy i Wydarzenia

Przygotowaliśmy listę miejsc gdzie publikowane są informacje o wydarzeniach i eventach w Gminie Czorsztyn. Kluszkowce to wieś pełna atrakcji, często tu lub w pobliżu organizowane są festyny, kino letnie, dansingi, pikniki, eventy kolarskie, wędkarskie,  zawody, plebiscyty, warsztaty, opery, targi wiejskie, regaty i inne ciekawe wydarzenia w których warto uczestniczyć:)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Polecane Aplikacje

To miejsce w szczególności dla pasjonatów gór. Wybierając się w góry warto mieć ze sobą mapę, która doprowadzi nas bezpieczne na miejsce. Polecamy więc aplikacje górskie i inne które bezpłatnie możesz zainstalować na telefonie na czas wyjazdu. Dzięki nim będziesz mieć dostęp do map i nawigacji górskich oraz miejskich:)

WARTO TU BYĆ

Udogodnienia w Willi

Znajdziesz tu listę atrakcji i udogodnień z których możesz skorzystać w Willi ZęglarSki & Food Makerzy.